Drukuj

Konkurs - Logo Projektu Świadek

 

Instytut im. Księdza Franciszka Blachnickiego, pod patronatem Pani Doroty Seweryn, ogłasza konkurs na logo Projektu Świadek.

 

1. Projekt powinien być przystosowany do wszechstronnego wykorzystania w różnych formatach i rozmiarach (zarówno na materiałach promocyjnych i reklamowych, również elektronicznych, w grafice internetowej), jak i na przedmiotach użytkowych. Powinien posiadać cechy znaku nowoczesnego, czytelnego i zapadającego w pamięć oraz w sposób symboliczny odzwierciedlać cele i tematykę Projektu Świadek.

2. Projekt musi być dziełem samodzielnym i oryginalnym. Zwycięzca konkursu zobowiązany jest do przeniesienia na organizatora wszelkich praw majątkowych do opracowanego przez siebie logo.

3. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace.

Wersja amatorska

Pracę konkursową przyjmujemy w formie papierowej i/lub elektronicznej. Każda praca musi zawierać opis logo (idea, przesłanie, symbolika).

Wersja profesjonalna

Mile widziane jest przedstawienie pracy konkursowej w wersji profesjonalnej:

a) logo w wersji kolorowej,

b) logo w wersji monochromatycznej,

c) warianty wykorzystania projektu logo, np. poziomo, pionowo, w wersji podstawowej, w wersji uproszczonej.

Profesjonalnie wykonana praca konkursowa powinna być zaprezentowana w formie wydruku (z opisem logo); materiały wymienione w punktach a), b), c) – w formacie A4 na utwardzonej planszy oraz w wersji elektronicznej o rozdzielczości min. 300 dpi (pliki w formatach PDF lub JPG lub TIF oraz pliki otwarte w formatach PSD lub AI lub CDR lub EPS, zapisane na nośniku CD/DVD lub na pendrivie).

4. Projekt logo należy przesłać na adres korespondencyjny Instytutu im. Księdza Franciszka Blachnickiego: ul. Ks. Wojciecha Danielskiego 13, 20-806 Lublin, i/lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z wpisaną w temacie e-maila treścią: „Konkurs na logo”.

5. Termin nadsyłania prac: 30 Kwietnia 2016.

6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 20 maja 2016 roku na stronie www.ifb.oaza.pl.

7. Skład komisji konkursowej: Aleksandra Bonk (Kierownik projektu Świadek), Adam Kania (Grafik Komputerowy), Barbara Młodzianowska (Fundacja Światło-Życie).

8. Nagroda: Każdy Uczestnik konkursu otrzyma drobny upominek. Zwycięzca zostanie obdarowany bonem w wysokości 150 PLN do zrealizowania w Wydawnictwie Światło- Życie.